VYVRCHOLENÍ OSLAV 100 LET SKAUTINGU V KYJOVĚ SE BLÍŽÍ

A budeme rádi, pokud u toho budete s námi. Zveme vás v sobotu 23. listopadu v 16 hodin do kyjovského kina Panorama na Slavnostní večer s promítáním filmového dokumentu, který jsme natočili speciálně pro tuto příležitost.

Dokument se pokouší do necelé hodiny stopáže vměstnat stoletou historii skautského střediska Kyjov. Od jeho počátků, přes veškerá úskalí, kterým museli skauti během své historie čelit, až po dnešek,kdy se současná generace skautů snaží navázat na tradiční skautské hodnoty a aplikovat je ve výchově dětí v moderní společnosti 21. století. Film přináší svědectví pamětníků, ale i nové pohledy současných činovníků a jejich vize pro budoucnost skautingu. To vše na pozadí množství archivního, ale i čerstvého materiálu, který tvůrčí tým sbíral během celého letošního jubilejního roku.

Vezměte s sebou do kina rodinu a přátele a přijďte společně nasát atmosféru skautského dobrodružství. Vstupné je dobrovolné, rezervace míst dopředu není třeba.

Přidejte se a sdílejte naši událost https://www.facebook.com/events/1717321851735232/

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *