28. 2. 2020

Informace | Okresní jamboree 2022

Okresní jamboree 2022 je již jedenáctým ročníkem tradičního setkání skautského okresu Hodonín. Tentokrát se celé jamboree ponese v duchu superhrdinů!

Pro ročník 2022 jsme se rozhodli vynechat věkovou kategorii Benjamínci a všichni účastníci musí být narozeni v roce 2013 či dříve. Více informací budeme postupně přidávat, o jamboree budete pravidelně informováni.

Datum a místo

• Okresní jamboree 2022 proběhne od 10. do 12. června 2022 na tábořišti Poľana Vrbovce.
  • GPS poloha základny: 48°48’58.0″N 17°31’10.6″E
  • Poloha na mapy.cz

Ubytování

• Část dětí bude spát na postelích v chatkách – nutno si vzít vlastní prostěradlo nebo deku + spacák, část dětí bude spát ve vlastních stanech.
  • Starší skauti, Roveři, Rangers a dospělí spí ve vlastních stanech.
  • Ubytování bude všem přihlášeným skupinám upřesněno na konci přihlašování

Přihlašování

• 1. kolo registrace probíhá od 10. dubna 2022 – 18:00 do 13. května 2022 – 23:59
  • 2. kolo registrace proběhne od 14. května 2022 – 21:00 do 27. května 2022 – 23:59
    • Informace k druhému kolu budou upřesněny.
  • Přihlašování je závazné. Tolik osob, kolik si zaregistrujete a zaplatíte, tolik vás reálně na jamboree bude moct jet. Pokud budete mít problém s tím, že nevyšlo dostatek místa pro vaši skupiny (např. kvůli tomu, že se vám tím bude tříštit kolektiv), ozvěte se nám na ojam@skaut.cz a společně to vyřešíme.
  • Do 3 dnů od přihlášení vám přijde na váš e-mail potvrzení registrace a údaje k platbě.
 – Skupiny
  • Kvóty podle velikosti středisek (pokud v prvním kole střediska svá místa neobsadí všechna, budou nabídnuta jiným střediskům)
    • Ratíškovice: 51 osob
    • Kyjov: 45 osob
    • Přátelství: 31 osob
    • Čejka: 31 osob
    • Mikulčice: 18 osob
    • Ichthys: 14 osob
  • Počítá se každý člen skupiny (i vedoucí skupiny, popřípadě ostatní vedoucí a rádci).
  • Pokud skautky a skauti starší 15 let nechtějí jet jako roveři/servistým, musí se taktéž registrovat ve skupině (pokud nebudou využiti hlídáním skupin, bude pro ně připraven program nebo přiloží pomocnou ruku k dílu).
  • Je nutné, aby všichni účastníci s sebou měli kostým superhrdiny. Je jedno, jestli to bude smyšlený superhrdina, nebo již existující. Výrobu kostýmů můžete zapojit do vašeho družinového programu.
  • Přihlašování pro skupiny
 – R&R/servistým
  • Skautky a skauti starší 15 let se mohou registrovat jako R&R/servistým.
  • Registrovaní v této skupině budou polovinu doby nápomocní při drobných pracích, druhou polovinu jejich času na jamboree bude tvořit speciální program nachystaný speciálně pro tuto věkovou kategorii.
  • Pokud se skautky a skauti starší 15 let nechtějí registrovat jako R&R/servistým, musí se registrovat ve skupině.
  • Přihlašování pro rovery/servistým

Cena a platby

• Účastnický poplatek činí 330 Kč/osoba, poplatek pro členy servis týmu činí 220 Kč/osoba.
  • Platba probíhá předem na transparentní účet okresu, každá zaregistrovaná skupina nebo člen R&R/servistýmu dostane přidělené číslo, které bude sloužit jako variabilní symbol platby.
  • Účastnické poplatky je potřeba zaplatit nejpozději 13. května (aby byly 15. května již na účtě).
  • Nezaplacená zaregistrovaná místa nabídneme jiným střediskům ve 2. kole registrace, které začne 15. května 2022.
  • Informace o platbě vám přijdou do 3 dnů od vaší registrace mailem.
  • Potvrzení o platbě budeme vydávat na vyžádání. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte před akcí na ojam@skaut.cz.
  • Účastnické poplatky jsou závazné a jsou nevratné.

Hosté

• Pokud se budete chtít na jamboree jet podívat jako hosté, dejte nám, prosím, vědět na ojam@skaut.cz.
  • Pokud se budete chystat na jeden den/odpoledne, počítejte s tím, že pro vás nebude zajištěno jídlo a nejspíš ani program.
  • Pokud se budete chtít zúčastnit celého jamboree, jsme schopni zajistit stravu. Nutno ale počítat se zapojením do programu pro vedoucí. Je nutné si s sebou přivézt vlastní stan. Z kapacitních důvodů nejsme schopni zařídit ubytování jiným způsobem.